«

»

lip 07

Z Youtuba: czterolatek KWPN

Taki oto uznany do hodowli ogierek:

Trochę na pilnej ręce jechany, ale sądząc po galowym odzieniu filmik z pokazu lub nagrywania prezentacji ogiera, a to się jednak rządzi swoimi prawami. Tak czy inaczej warto rzucić okiem :)

5 comments

Skip to comment form

 1. lili

  Ogier robi wrażenie zdecydowanie. Ale jakieś tam ogiery, co tam one, opowiadaj co u Twoich miśków :)

 2. lili

  p.s
  Szukam konia do 15tys. 3,5-4latka, czy znasz jakieś godne polecenia stadniny? Wiem, że to nie jest super kwota na konia, ale czas pomyśleć o młodszym koniu :)

 3. lori

  super! przepiękny koń. bardzo lubię czytać Twojego bloga wchodze tu regularnie, piszesz bardzo lekko i przyjemnie się to czyta. tematy są bardzo trafione! pozdrawiam Lori

 4. quanta

  @lili, a jakiś konkretny rejon kraju, czy wszystko jedno, bo jesteś mobilna? Warto mieć oczy szeroko otwarte, trafiają się czasem perełki – w tym roku widziałam już kilka takich koni, które z chęcią bym sama przygarnęła do roboty :) Podrzucę Ci jednego czterolatka na maila, fajny ruchowo, urodziwy (malowany na cztery kasztan) i jeszcze z bardzo dobrą głową.

 5. lili

  Quanta, jakbyś mogła podesłać na ten mail, ponieważ w tamtym zrobiłam błąd przy wpisywaniu (o2 zmiast p2), poza tym z tego korzystam na co dzień :).
  Jestem mobilna całkowicie, nie zamierzam się zamykać na jeden region :).
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *