«

»

paź 09

Wywiad z Parcivalem :)

O tym, co mówi jeden z najlepszych koni ujeżdżeniowych na świecie: jak to jako 5-latek był tak ekstremalnie płochliwy, że nikt nie wierzył w jego predyspozycje nawet nie tyle sportowe, co w ogóle wierzchowe. Parzival opowiada o swoim codziennym dniu, o tym, że nie znosi zimnej wody, a popołudnia spędza na padoku, ale także o tym, jak na początku „obiecującej” współpracy złamał swojej amazonce ramię 😳

http://www.esmtoday.org/articles_parzival_102013.html

aprzival

A tu Parzival podczas przejazdu olimpijskiego w Londynie:

5 comments

Skip to comment form

 1. Krm

  Wreszcie się doczekałam bloga:) I chyba nie ja jedyna:)
  Uwielbiam czytać to o czym piszesz! Od dzisiaj będę stałą czytelniczką i mam nadzieję, że posty będą się nadal regularnie pojawiać!
  Tymczasem idę „nadrobić” zaległości! Wywiad „z Parzivalem” pozytywnie nastawia… aż się chce pracować, mimo, że czasy są ciężkie:-) A to do sytuacji mojej i koniowatego pasuje teraz w 100% Ale jak to mawiają cierpliwość popłaca a nadzieja umiera ostatnia:-)
  Pozdrawiam!!:)

 2. Dominika

  Zawsze różnych ciekawostek można się dowiedzieć w takim wywiadzie, ale średnio mi się podoba forma w której Parzival odpowiada. Trochę jak w przedszkolu. Niemniej już wiele razy o nim czytałam, że niezły z niego diabełek był na początku :)

 3. Karo

  Quanta, wywiad fajny, ale zdecydowanie za rzadko tutaj piszesz! :)

  1. quanta

   Się poprawię 😉 Mam zrobione 2 wpisy o ochraniaczach, jeden o sesji i jeden o bardzo nietypowej przygodzie, która mnie spotkała w stajni 😆 W najbliższe dni obiecuję zaglądać codziennie.

   1. Karo

    Jupiii :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *