«

»

mar 08

Wywiad Gazeta.pl: Wanda Wąsowska

Kto jeszcze nie czytał, temu gorąco polecam wywiad z Panią Wandą Wąsowską, zamieszczony przez weekendowe wydanie Gazeta.pl.

Rozmowę czyta się z prawdziwą przyjemnością, jest ciekawa, pełna humoru i aż bije z niej pasja oraz miłość do zwierząt osoby, która miała bardzo nieszablonowy życiorys. Polecam!

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,138262,19715353,pierwsza-dama-jezdziectwa-nie-chodzi-o-to-czy-ja-jestem-pis.html

Na youtube dostępnych jest również sporo mini-wywiadów z Panią Wandą. Równie ciekawe do oglądania. Szczególnie historie o koniach, z którymi Pani Trener pracowała.

O koniu Damazym:

O Rustanie:

O koniu Luxor:

O Nabucco:

Więcej wywiadów dostępnych jest tutaj:
https://www.youtube.com/results?search_query=wda+w%C4%85sowska

5 comments

Skip to comment form

 1. Ann

  Bardzo przyjemnie się słucha! Mogłabym cały dzień 😉 Wspaniała osoba, widać, że konie to jej pasja. Osobiście w tematach politycznych się nie wypowiadam, ale zrobię wyjątek. Uważam że odwołanie dyrektorów z Janowa i Michałowa było błędem. Ale obsadzenie tych stanowisk ludźmi, którzy na oczy konia nie widzieli to kompletny debilizm i czarny humor. A potem pewnie będzie „wina PO” i „bo tak to już zastaliśmy, nie było czego ratować”…

  1. sumire

   No przecież już jest „wina PO”, podli schowali raport na czas kampanii i nie reagowali, jak stadniny arabów przynosiły taaakie straty…

   1. Ann

    No cóż PiS zareagował. Strat nie będzie, stadniny za chwilę upadną i problem rozwiązany. No dobra, może tak tragicznie nie będzie, ale minimalizowanie strat? Nowi dyrektorzy powinni sobie zatrudnić szereg doradców od „końskich” spraw, bo sami przecież nie dadzą rady. A pensje dla nich to czym zapłacą? Ziemniakami?

 2. Ewelina

  A kiedy dodasz filmik , o którym niedawno wspomnialaś dotyczący działania reki?
  pozdrawiam

  1. quanta

   Odpowiem szczerze, że niestety nie mam bladego pojęcia :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *