«

»

gru 25

Świątecznie

Nigdy nie byłam dobra w składaniu życzeń, ale spróbujmy.

Przede wszystkim życzę i nam, i naszym kopytnym – zdrowia. Oby rok 2014 był wolny od kontuzji, a weterynarze nie mieli nic innego do roboty, jak szczepienia koniowatych i korekcja ich uzębienia 😉

Życzę nam, żeby każdy zmierzał raźnie w kierunku swojego jeździeckiego celu, wierząc w swojego konia, wierząc w siebie i nie poddając się mimo przeciwności losu. Aby za rok móc szczerze powiedzieć: teraz jesteśmy w zupełnie innym miejscu!
Życzę nam, żeby ten rok był pogonią za wiedzą o tym, jak koń działa, jak myśli i czuje, czego potrzebuje i jak go zrozumieć.
Życzę nam, żeby wyciągnięte spod choinki kolorowe czapraki i derki cieszyły oko, ale nigdy hasło „Będę ładnie wyglądać!” nie stało przed „Będę dobrym jeźdźcem!”.

Koniom życzę, żeby były szczęśliwe. I oby każdy miał w swoim jeźdźcu partnera – na dobre i na złe.

blog93828

9 comments

Skip to comment form

 1. Iza

  Quanta, a ja jako wierny czytelnik, życzę Ci, żeby Twój zapał to prowadzenia tak wspaniałego bloga, nigdy nie zgasł!
  Pozdrawiam :)

 2. Magda

  Quanta kochamy cię! Ja także życzę ci cierpliwości i wytrwałości w prowadzeniu bloga.

 3. N.

  Wzajemnie! :)

 4. N.

  O nie, nie zauważyłam „nam”… zatem i „wzajemnie” niezbyt pasuje :p ale pasuje czy nie, intencje myślę że są jasne :) pozdrawiam świątecznie!

 5. Natalia

  Kochamy Ciebie i zyczymy Ci aby ten blog.rozkwital i sie Toboe nie znudzil. O kontuzjach i generalnie wizytach weta to nam sie przyda ,, wyleczymy jeszcze 2 rzeczy i mam nadzieje ze to sie skonczy! Jeszcze raz szczescia pomyslnosci z konmi jak i z prowadzeniem bloga :**

 6. sumire

  piękne życzenia, bardzo mądre i… trafione. 😉 najbardziej podoba mi się fragment „aby nigdy hasło „Będę ładnie wyglądać!” nie stało przed „Będę dobrym jeźdźcem!”.” – oby to motto przyświecało wszystkim koniarzom. :)

 7. pucus27

  Życzę Tobie żeby twoje nowe włochate holenderskie dziecko wyrosło na pięknego konia :) ! I żeby pozostała gromada się rozwijała !

 8. Natalia

  Fantastyczne życzenia :)
  Dziękuję i wzajemnie!

 9. quanta

  Dzięki wszystkim :) Święta jakoś udało się przeżyć, chociaż ja to do świątecznego stołu i tak pędzie prosto ze stajni, ze świątecznym siankiem we włosach 😆
  Mam kilka swoich jeździeckich postanowień noworocznych, za 12 miesięcy zobaczymy, czy wszystkie wypalą, ale intensywna praca nad blogiem też tam jest :) Poza tym Skwarożkowi życzę, żeby się nie zmieniał – często na niego narzekam, ale jest super. Za to za Zombiego trzymam kciuki, żeby wreszcie dorósł, również użytkowo (za pół roku przestanie być 6-latkiem, a pracuje jak czterolatek z dołożonymi nieco oderwanymi od rzeczywistości elementami). Karolkowi życzę, żeby miał fun – w tym roku czeka go wreszcie bardziej dorosła praca, może nawet wybierze się na konsultacje do Niemiec? Opfoka spróbuję przedstawić jako kandydata na jesienny korung. Poza tym z tych włochatych to mi się przyplątał jeszcze jeden dzieciak… ale o nim na razie nic nie powiem, obwieszam go dookoła czerwonymi wstążeczkami i – tfu, tfu, tfu! – na razie mu jeszcze nic nie życzę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *